Choď na obsah Choď na menu
 


Kruhy v obilí v podobe Fénixa možno predpovedajú koniec sveta

4. 8. 2009

 

Published: 12:21PM BST 15 Jun 2009

Obrázok

Obrazec merajúci 400 stôp (121.92 metrov) bol nájdený v jačmennom poli v Yatesbury pri meste Devizes.

Photo: M & Y PORTSMOUTH

Takmer 122 metrový obrazec bol objavený v jačmennom poli Yatesbury pri meste Devizes v Anglicku. Zobrazuje znovuzrodeného mýtického vtáka Fénixa vstávajúceho z popola.  

Vyšetrovatelia tvrdia, že väčšia časť útvarov odkazuje na možnosť celosvetovej kataklizmy, ktorá by  mohla nastať 21. 12. 2012, čo sa zhoduje s ukončením starého majského kalendára.   

Majovia verili, že civilizácia existuje v rámci série zemských cyklov, z ktorých každý má 144 000 dní, pričom posledný, trinásty cyklus sa skončí v decembri 2012 zánikom sveta.

Fanúšička kruhov v obilí Karen Alexanderová z mesta Gosport, Hants, povedala: „Fénix je mytologický tvor symbolizujúci znovuzrodenie a novú éru v mnohých kultúrach na celom svete“.

 „V komunite vyznávačov kruhov v obilí mnohí veria, že obrazce trvalo odkazujú na 21. december a jeho následky. Dalo by sa to interpretovať ako povstanie ľudstva alebo zeme po nejakej monumentálnej udalosti.“

 „Obrazce sú po každom ďalšom objavení zložitejšie a pomyslenie na to, ako sa do roku 2012 vyvinú, je vzrušujúce“.  

Nedávno objavené kruhy v obilí mali tvar obrovskej medúzy, no obrazec objavený v júni vo Wiltshire považujú experti za to najšokujúcejšie, s čím sa doteraz stretli.   

Zdá sa, že útvar s priemerom 150 stôp (45,72 metrov) je kódovaný obrazec predstavujúci prvých desať číslic Ludolfovho čísla pí -  3.141592654.

 

Zdroj:

http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/howaboutthat/5540634/Phoenix-crop-circle-may-predict-end-of-the-world.html

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

kruhy

(ika, 28. 7. 2010 13:14)

prosim vas ked pisete komentare dodrzuje gramatiku. Ide aj o vasu vizitkua vase IQ.

kto, načo, prečo, začo, ako

(Slavo, 13. 7. 2010 9:50)

Tajné vládne projekty, lietajúce stroje, lietajú hore dole, načo by vlády kamuflovali svoje nové technológie takými somarinkami že si pôsobením nejakej magnetickej ,,zbrane,, skúšajú kresliť obrázky do obilia a všetci haluškujú že to UFO a mimozemšťania? Načo ľudí zavádzať keď v podstate aj tak nemajú žiaden vpliv a je lepšie ich držať v strachu a spokojnosti zároveň a príliš iniciatívnych jednotlivcov proste zlikvidovať. Keď ľudia sú len buď ako zdroje mozgov alebo ako zdroj finančných prostriedkov pre jednotlivcov a skupiny. Lietajú si tu hore dole,fingované únosy, pokusy s mozgamy, vymelú zopár ľudí aby to vyzeralo že mimozemšťania robia testy , hm, načo takú námahu by si dali? Ak už testy, tak proste človek sa stratí a nie je a sa nenájde, načo by ho vracali zas do života, ak nie je problém život človeka sledovať tak či tak. Načo by vracali do života človeka čo vedia že má halušky psychické a mentálne z únosu. Je to úplne nelogické. Tým pádom z toho vyplíva niekoľko skutočnosti: fingovanie mimozemských aktivít, zastrašovanie, zavádzanie, skrývanie skutočných aktivít vlád.