Choď na obsah Choď na menu
 


Budú nám dávať smrteľnú vakcínu?

24. 9. 2009

Vo vakcínach proti H1N1, ktoré boli odsúhlasené príslušnými vládnymi autoritami boli objavené nanočastice. Výrobcovia vakcín experimentovali s nanočasticami niekoľko rokov.Teraz vyšlo najavo, že vakcíny odsúhlasené na používanie v EU obsahujú nanočastice, ktoré údajne môžu mať smrteľné účinky.

V roku 2007 výskumníci z Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL) oznámili v časopise Nature Biotechnology, že vyvinuli nanočastice, ktoré môžu dodávať vakcinačnú látku efektívnejšie, s menšími vedľajšími účinkami a s extrémne silnou a efektívnou imunitnou reakciou organizmu.  Je tu len jeden problém ohľadne tohto typu vakcín. A to ten, že môžu byť buď smrteľné alebo spôsobovať nezvratné škody na ľudskom zdraví.  Častice v nano veľkostiach (nm = 0,000000001 mm) splývajú s bunkovými membránami a podľa posledných prieskumov v Číne a Japonsku systematicky
ničia bunky v ľudskom tele. Ak začne interakcia, nie je spôsob ako ju zastaviť. Ďalej v článku sa uvádzajú konkrétne prípady aplikácie a prejav týchto účinkov.
-čp-
http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=595:
deadly-nano-particles-in-untested-qswine-fluq-jab-william-engdahl-reports&ca
tid=41:highlighted-news&Itemid=105&lang=en>  FLU CASE - klik sem
nanočastice a zdravie
http://erj.ersjournals.com/future/press_prerelease/foudebassan.pdf

 

 

prevzaté z prop.sk